Doğru

Yanlış

Cevap Yok

2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık )

Ana Sayfa » KADIN SORULARI » 2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık )
2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık )

Burç yorumlarını merak edenler için 2020 burç yorumlarını hem günlük, haftalık ve aylık olarak sizler için bir araya getirdik. 2020 burç yorumlarında: Koç, kova, akrep, aslan, yengeç, ikizler, boğa, terazi, başak,balık, yay ve oğlak burçlarına ait bütün yorumları tekbir konuda bulacaksınız. 2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık )

Ünlü astroloji uzmanlarının burç yorumlarını birlikte öğrenelim. Hangi uzmanların yorumlarını alacağız. 2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık )

  • Şenay Yangel burç yorumları
  • Susan Miller burç yorumları
  • Hande Kazanova burç yorumları
  • Zeynep Turan burç yorumları
  • Rezzan Kiraz burç yorumları
  • Nuray Sayarı burç yorumları

2020 burç yorumlarının kısa bir özeti: Boğa’daki Ay Oğlak’taki Satürn’le açıda. Bu sorumluluk ve organizasyon yeteneği sunar. İdealist hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm enerjinizi kullanacaksınız. Ancak, güvendesiniz ve açık ve mantıklı bir zihne ve neredeyse mükemmel bir öngörüye sahipsiniz. Hedeflerinizle yüzleşiyorsunuz ve aklınız coşku ve kastınızdan ilham alıyor. Bu koşullar kariyeriniz için eşit derecede yararlıdır. Boğa’daki Ay, Balık’taki Neptün’le açı yapıyor. Bu esneklik, zorluklarla yüzleşmeyi destekler ve daha yüksek bir eğitim seviyesinde kişisel gelişim yaratır. Bugün sanatsal güç ve yaratıcılık sunacak. Düşünceleriniz, olağanüstü bir sezgi ve kararlılık birleşimi tarafından yönlendirilir.

Koç Burcu 2020 Yorumu

Güne güven duygusuyla başlıyorsunuz. Ay’ın tüm gün Boğa burcunda seyahat etmesi, gelir ve giderinizi dengelemek, kazancınızı artırmak için harekete geçmek ve yeni iş fırsatları yaratmaya zemin hazırlar.Ayrıca masaj yaptırmak, arkadaşlarla keyif veren sohbet dolu bir akşam yemeğine katılmak günün akşını tamamlayıcı temalarıdır.

Boğa Burcu 2020 Burç Yorumu

Hafta ortasında burcunuzda seyahat etmeye devam eden Ay, ikili ilişkilerinizi rahatlatıp, partnerle aranızda oluşan gerek iş, gerek duygusal güven ilişkisini güçlendirir.Bugün, kendinize özen göstermek, kişisel bakım için vakit ayırmak, estetik ve sanat konularıyla haşır neşir olmak için ideal. Diğer yandan emlak konularıyla ilgilenebilir, yatırımlar için alternatifleri değerlendirirsiniz.

2020 İkizler Burcu Yorumu

Haftanın üçüncü günü Ay’ın Boğa burcuna yerleşmesiyle ailenin kazançlarını yönetmek, arka plana attığınız gündelik işleri tamamlamak, çalışanlarınızın temel ihtiyaçlarına cevap vermek için çaba sarf etmekle vakit geçirebilirsiniz.Özel hayatınızda beklentilerinizi daha derinden sorgulamak ve bu konuda bilinç altınızdaki farkındalıkları keşfetmek mümkün olur.

2020 Yengeç Burcu Yorumu

Hafta ortasında gelecekle ilgili hedeflerinize odaklanırsınız. Geleceğe karşı güven ve huzurla bakmak istersiniz.Arkadaşlarla yemek içmek, fikir alışverişinde bulunmak, seyahate çıkmak ve ortak gelir fırsatlarını değerlendirmek için güzel bir gün sizi bekler. Ayrıca çocuğunuzun geleceğini şekillendirmek için de harekete geçme zamanı.

Aslan Burcu Günlük, haftalık ve aylık Yorumu

Güne oldukça iyimser başlıyorsunuz. İş hayatınızda önceden ektiğiniz tohumların meyvelerini toplamaya başlarsınız.Ev almak, evlilik hazırlığı yapmak, ebeveynlerle alınacak kararlı harekete geçirme zamanı. Toplum önünde saygınlık kazanmak, yöneticilerinizle uyumlu ilişkiler içinde olmak ve projelere başlamak için zaman kaybetmeyin.

Başak Burcu 2020 Günlük ve haftalık Burç Yorumu

Bugün yurt dışından beklediğiniz olumlu haberler gelebilir. Seyahate çıkmak, pasaport işlerini tamamlamak, vize başvurusunda bulunmak, ya da tatil planı organize etmek için uygun bir gün.İkili ilişkilerinizde kalıcı çözümler elde edersiniz. Kardeşlerle ilgili konular ya da eğitimle ilgili kararlar için önünüze çıkan fırsatları değerlendirin.

Terazi Burcu 2020 yıllık Yorumu

Bugün uluslararası konular, yabancılar, hukuki kararlar, eğitimler, uzak seyahatlerle ilgili beklediğiniz geri dönüşleri alırsınız. Ayrıca tanıtım faaliyetleri medya planlama, web sitesi çalışmalarına yönelik pozitif bir gün.Görüşlerine değer verdiğiniz kültürlü biriyle tanışabilirsiniz. Aranızda hemen duygusal bir çekim oluşabilir.

Akrep 2020 yorumu

Haftanın üçüncü günü Ay, kendini en rahat ve huzurlu hissettiği Boğa burcunda seyahat edecek.Partnerinizin sizden beklediği güven duygusunu ona yaşatmayı ihmal etmemelisiniz. Ayrıca ortak zevk alanlarınızı değerlendirmek, yeme içme organizasyonu yapmak için ideal bir gün. Üstlerinizle yaptığınız görüşmelerden tam not alırsınız.

Yay Burcu 2020 Günlük Burç Yorumu

Haftaya çift kısmetle başlıyorsunuz. İki iş teklifi alabilir, iki kişiye karşı ilgi duyabilir, ya da iki projeyi aynı anda yönetmek durumunda kalabilirsiniz.Bu dönemde üstlendiğiniz her işin sorumluluğunun hakkını verecek güce sahipsiniz. Yıllardır edindiğiniz hayat tecrübesi bu dönemde size çok destek olur. Mesai arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

2020 Oğlak Burcu Yorumu

Haftanın üçüncü günü Ay, Boğa burcunda seyahat ediyor! Bugün kendinize, keyifli dakikalar geçirmeye söz vererek başlayın. Zira gün boyunca, hobi, eğlence sektörü, aşk, çocukla ilişkiler gibi konular, vaktinizin büyük bir bölümünü alır. Hayattan keyif almak, yaptıklarınızın eğlenceli tarafını keşfetmek için geç kalmayın. Aşkı doyasıya yaşayın.

2020 Balık Burcu Yorumu

Güne Boğa burcuna seyahat ederek başlayan Ay, sizin hayata karşı daha huzurlu ve güvenle yaklaşmanıza destek verecek.Özellikle sizi koruyup kollayan bir kadından bugün maddi, manevi destek görebilirsiniz. İş değiştirmek isteyenler yeni fırsatlara kapılarını açabilirler. Aynı işte kalanlar ise değişen yönetim değişikliğiyle zam alıp terfi hakkı kazanırlar.

2020 burç yorumu ( haftalık, aylık ve yıllık ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

Hoşgeldiniz

Cevabı nedir? – Soru Cevap - Tüm Hakları Saklıdır