Doğru

Yanlış

Cevap Yok

Direksiyon Sınavına sonucuna itiraz etmek mümkün mü?

Ana Sayfa » HUKUKİ SORULAR » Direksiyon Sınavına sonucuna itiraz etmek mümkün mü?
Direksiyon Sınavına sonucuna itiraz etmek mümkün mü?

Ehliyet sınavına girmek isteyen bir çok aday için mağduriyetlerin yaşanması söz konusu olabilir. Özellikle bireyler tarafından verilen direksiyon sınavlarında ortaya çıkan tablo bazen hoşunuza gitmeyebiliyor. Bir takipçimizden gelen bir soruyu sizlerle paylaşmak istedik.

Ehliyet sınavı için başvurduktan kısa bir süre sonra sınavı geçmiş direksiyon sınavına hazırlıklar için çalışmaya başlamış bir kaç haftalık çalışma ve deneyim sonrasında direksiyon sınavı için verilen saat ve tarihte bulunuyor. Direksiyon sınavı için B sınıfı ehliyet alacağından dolayı kendisine taksi veriliyor ve kısa bir yol tutuşundan sonra park etmesi isteniyor, park yapılırken çok dar bırakıldığına inandığı bariyerlerden birine çok hafif sürtmesiyle olayı kapatıyorlar ve sen kaldın diyorlar. Oysa aynı durumda başka bir sürücü adayı için olumlu not verip geçirdiler. Bu konuda neler yapabilirim?

işin aslı diğer sürücüyü geçirmeleri önemli değil asıl itirazım park alanına konulan bariyerlerin bir araca uygun alanda olmamasıdır. Bu konuda resimler çektim elimde ki bu fotoğraflarla bir şeyler yapmam mümkün olabilir mi?

Mahkemeye gitsem bir çözüm olur mu?

Direksiyon Sınavına sonucuna itiraz etmek mümkün mü? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

Hoşgeldiniz

Cevabı nedir? – Soru Cevap - Tüm Hakları Saklıdır