Doğru

Yanlış

Cevap Yok

Turkcell’de adıma gelen haciz ve avukat masrafı

Ana Sayfa » HUKUKİ SORULAR » Turkcell’de adıma gelen haciz ve avukat masrafı
Turkcell’de adıma gelen haciz ve avukat masrafı

bu sorunumun cevabı nedir? gerçekten çok merak ediyorum. Öncelik yaşadığım sorun adıma Turkcell bir hat açılmış ve yıllarca kullanılmış daha sonra Firmanın bir kaç uyarı yapması halinde 8 ay sonra ödenmiyor diye hat internete kapatılıyor. Aradan yine bir kaç zaman geçiyor ve istanbul’da ki evime Turkcellden bir kağıt geldi baktım haciz kağıdı. Bir an şaşırdım çünkü Turkcell kullanmıyorum ve Turkcellede işim olmaz

Her neyse aradım durum hakkında bilgi istedim Ağrının bilmem hangi ilçesine gönderilmiş olan uyarıları gösterdiler bilmem biz kaç sefer sizlere ihtar çektik falan sizden cevap gelmeyince sizlere haciz yolu ile ulaştık. Peki diyorum madem öyle neden haczi de o adrese göndermediniz de burada ki adresime gönderdiniz. Kıvırmalar kıvırmalar.

Daha sonra ödemeyeceğimi söyledim çünkü yapılan uygun olmayan bir hareket . Bununla birlikte itirazlarım devam ederken bir hattımın olduğunu hatırladım ama kesinlikle kullanmadım.

Şimdi sormak istediğim bunlar bana uyarı gönderdiklerini savunuyorlar ama bende almadım diyorum bu durum karşısında haklı olabilir miyim?
Haksız görülürsem avukat parasına itiraz edebilir miyim?

Turkcell’de adıma gelen haciz ve avukat masrafı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

Hoşgeldiniz

Cevabı nedir? – Soru Cevap - Tüm Hakları Saklıdır